Kurumsal uygulamalar ile işlerinizi yönetmek, toplantılarınız düzenlemek ve bir çok operasyonel iş yükünü azaltmak mobil uygulamlar sayesinde çok kolay.

İnforce BT, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan İnforce BT, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

özel yazilim

Kullanılacak renklerin seçimi ve görsel öğelerin tasarımlarının yapılması en önemli adımlardan biridir. Veri tabanı oluşturulması, içerik yönetiminin programlanması ve uygulamanın kodlanmasıyla yazılım bitirilir; önce teste sonra tüm kontrollerin ardından markete/yayına açılır. Ekibimiz her adımda fikrinizi alır, tam bir ekip işi çıkarır.

Uygulamanın hedef kitlesini belirlemek, tanımlamak ve sonuçlar doğrultusunda kullanıcı deneyimi haritasını ve genel mimariyi hazırlamak öncelikli olarak gereklidir. Bütün bu çalışmalar, doğru modellemeyi ve ara yüz tasarımını yapmaya yönelik temel adımlardır. Adımlarla birlikte kullanıcı deneyimi şekillenmeye başlar.

Kurumsal uygulamalar ile işlerinizi yönetmek, toplantılarınız düzenlemek ve bir çok operasyonel iş yükünü azaltmak mobil uygulamlar sayesinde çok kolay.

Talep edilen uygulamaların kullanımını zenginleştirecek, ihtiyaç ve gerekliliklere özel kullanıcı deneyimi tasarlayarak uygulama ve mobil websiteleri geliştiriyoruz.

Sizi Dinliyoruz

Kendimizi projenizin bir parçası olarak görüyoruz, size tavsiyelerde bulunuyor ve üzerinde anlaşmaya varılan hedef elde edilinceye dek özveriyle çalışıyoruz.

Planlıyoruz

Projenizin marka kimliğinizi yansıttığını bilerek süreci planlıyoruz. Ticari hedeflerinizi yerine getirmek ve bir strateji oluşturmak için gerekli zamanı mutlaka ayırıyoruz.

Kodluyoruz

Hızlı özelleştirmeler, kolay eklenti ekleme ve doğru araçlarla sonucun tam olarak öngördüğümüz gibi olması olmak için kodlama aşamasını fikir alışverişiyle yönetiyoruz.

Test Ediyoruz

Geliştirme süreci ve rutin testlerin ardından bu kez gerçek ortamda bir test aşamasına geçiyoruz, sistemi defalarca farklı açılardan sınamadıkça projenizi teslim etmiyoruz.

Teslim Ediyoruz

Projeyi sunduktan sonra onayınızla yayına açıyoruz. Teslimden sonra da sürekli desteğimizi sürdürüyor, güncellemelerle geliştirmeye devam ediyoruz.