Dosya sistemleri sayesinde, tüm bilgilere erişimi kolaylaştırıyoruz. Yetki mekanizmaları ile bu yapıları destekliyor, çalışanın sadece kendine veya gruba özel bilgileri görebilmesini sağlıyoruz.

Kurumsal Portal

Kurumsal portal, internet üzerindeki web portallarına benzer bir mantıkta oluşturulan ve bir şirket için özel olarak tasarlanan, genelde kurum özelindeki sunucular üzerinde barındırılan, şirkete özel süreçlerin yürütüldüğü, istenilen bilgilerin yayınlandığı tek bir kaynak altında yayınlanan bir sistem olarak tanımlanabilir. Bu tür yapılar, hızlı büyüyen ve geniş çalışan ağına sahip şirketlere büyük yarar sağlamaktadır. Portal sayesinde özellikle dağınık yapıdaki ve çok sayıda çalışanı olan işletmeler için ortak bir platform oluşturulmaktadır. İstenilen tüm bilgiler, ortak kullanıma açılarak çeşitli kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu sayede firmanın iç iletişimi artar, zaman tasarrufu sağlanır, çalışanların verimliliği artar.

Kurumsal Portal Çözümlerimiz ile şirket içi verimliliği arttırmayı, çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, kurum içi iletişim sayesinde çalışanların birbirleri ile bağlantısını kurmayı hedeflemekteyiz. Bir çok portal projesine imza atan uzman kadromuz ile, kullanıcı deneyimlerini yaşadık ve çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Kurumsal firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda oluşturduğumuz Kurumsal portallar sayesinde, kurum içi çalışanların ve dış iştirak firma çalışanlarının birbirleriyle iletişimini sağlıyor, bir çok işin daha kolaylaştırılması için uygulama modülleri hazırlıyoruz.

Çalışanların birbirleriyle iletişimini sağlamak için bir çok modülü içerisinde barındıran kurum içi iletişim portalını tasarlıyoruz. Şirketinizin tüm sosyal ve iletişim ihtiyaçlarına cevap veren bu portal ile, verimliliği artıp çalışanlarınız daha iyi bir ortamda çalışmasını ve sosyal ihtiyaçlarını daha çabuk karşılamasını sağlıyoruz.

Kurumsal Portal

Portalların Başlıca Amaçları:

  • İlgili Bilgiye anında ulaşım olanağı
  • Verim artışı
  • Son kullanıcıya zaman tasarrufu sağlama
  • Daha iyi ve hızlı karar verebilme
  • Çalışanlarla etkili iletişim sağlama
  • Daha etkin iş birliği sağlama
  • Rekabet avantajı yaratma
  • Tedarikçiler ve iş ortaklarıyla etkin iletişim
  • Bilgi teknolojisi açısından ihmal edilmiş işleri azaltma

Sizi Dinliyoruz

Kendimizi projenizin bir parçası olarak görüyoruz, size tavsiyelerde bulunuyor ve üzerinde anlaşmaya varılan hedef elde edilinceye dek özveriyle çalışıyoruz.

Planlıyoruz

Projenizin marka kimliğinizi yansıttığını bilerek süreci planlıyoruz. Ticari hedeflerinizi yerine getirmek ve bir strateji oluşturmak için gerekli zamanı mutlaka ayırıyoruz.

Kodluyoruz

Hızlı özelleştirmeler, kolay eklenti ekleme ve doğru araçlarla sonucun tam olarak öngördüğümüz gibi olması olmak için kodlama aşamasını fikir alışverişiyle yönetiyoruz.

Test Ediyoruz

Geliştirme süreci ve rutin testlerin ardından bu kez gerçek ortamda bir test aşamasına geçiyoruz, sistemi defalarca farklı açılardan sınamadıkça projenizi teslim etmiyoruz.

Teslim Ediyoruz

Projeyi sunduktan sonra onayınızla yayına açıyoruz. Teslimden sonra da sürekli desteğimizi sürdürüyor, güncellemelerle geliştirmeye devam ediyoruz.