Eğitsel Rehber

Ürünlerin kullanımı için siz müşterilerimize gerek online olarak bilgilendirici rehber dökümanlar (tutorials) gerekse de yüz yüze eğitsel olarak destek sunmaktayız.

Kullanılabilir Teknoloji

Günümüzde bilişim teknolojileri ürünlerinin kullanımının karmaşıklığı sık sık kullanıcıyı zor durumda bırakmaktadır. Biz ürünlerimizi, kullanıcıların daha kolay ve esnek bir şekilde kullanması için geliştirmekteyiz.

Özel Servis

İnforce Bilişim Teknolojileri'nin genç ve eğitimli kadrosu ile, siz müşterilerimize istediğinizde özel olarak yüz yüze de servis vermekteyiz.

Yüksek Kalite

Kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gereksinimleri çok iyi bir şekilde irdeleyip, yüksek kalitede ürünler geliştirmekteyiz.

7/24 Destek

Genç ve eğitimli kadromuz ile siz müşterilerimize 7/24 destek vermekteyiz.

Bağımsız Platform

Ürünlerimiz platformdan bağımsız çalışabilecek şekilde hazırlamaktayız.

özel yazilim

Kurumsal Portal Çözümler

Dosya sistemleri sayesinde, tüm bilgilere erişimi kolaylaştırıyoruz.

Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak... devamını oku

Özel Yazılım Geliştirme

Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz.

İnforce BT, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan İnforce BT, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti... devamını oku

özel yazilim
özel yazilim

Mobil Uygulama Geliştirme

Talep edilen uygulamaların kullanımını zenginleştirecek, ihtiyaç ve gerekliliklere özel kullanıcı deneyimi tasarlayarak uygulama ve mobil websiteleri geliştiriyoruz.

Tabletler, akıllı telefonlar, akıllı saatler ve smart tvler gibi kanallarda çalışan uygulamalar mobil konsept için yazılım geliştirme tekniğinin örnekleridir. Günümüzde, hem kişisel hem de iş hayatımızda teknolojiler olmadan yaşamak imkansız gibi göründüğünden mobil uygulamalar geniş kitlelere... devamını oku

Kalite Üretmek İçin Buradayız

Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren Inforce BT gerek ekibiyle gerekse çalıştığı müşterileriyle, geliştirme, bakım ve destek gibi tüm iş süreçlerinde güven ilişkisi kurarak kalite ve profesyonellikten taviz vermez.